Загальнотерапевтичне відділення

МИСЬКІВ ГАЛИНА ФЕДОРІВНА – завідувач загальнотерапевтичного відділення КНП «Борщівська міська лікарня». Кваліфікований лікар-терапевт вищої категорії. Основним завданням завідуючого загальнотерапевтичним відділенням є керівництво діяльністю всього персоналу відділення з метою належної постановки лікувально-профілактичної роботи та діагностичного процесу у відділенні. Систематично консультує хворих , які подаються лікарями відділення, у разі необхідності залучає до консультації лікарів інших спеціальностей. Контролює правильність діагностики та обсяг лікувально-діагностичних заходів, що проводяться лікарями відділення. Контролює дотримання всіма співробітниками відділення трудової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.