Клініко-діагностична лабораторія

ОМЕЛЬЯНОВА ОКСАНА РОМАНІВНА – завідувач клініко-діагностичної лабораторії КНП «Борщівська міська лікарня».  Проводить лабораторні дослідження відповідно до стандарту медичної допомоги.  Здійснює заходи щодо забезпечення та контролю якості лабораторних досліджень на преаналітичному, аналітичному та постаналітичному етапах. Освоює та впроваджує нові методи лабораторних досліджень та обладнання. Керує роботою середнього та молодшого медичного персоналу. Дотримується принципів лікарської етики. Проводить санітарно-освітню роботу серед хворих та їхніх родичів щодо зміцнення здоровя та профілактики захворювань, пропаганди здорового образу життя.