Відділ комунікації та управління персоналом

ГРИНЬКІВ НАДІЯ СЕРГІЇВНА – завідувач відділу комунікації та управління персоналом КНП « Борщівська міська лікарня». Організовує управління формуванням, використанням та розвитком персоналу підприємства на основі максимальної реалізації трудового потенціалу кожного працівника. Організовує та координує розроблення комплексу заходів з підвищення мотивації праці працівників усіх категорій, зміцнення дисципліни праці. Забезпечує постійне вдосконалення процесів управління персоналом підприємства на основі впровадження соціально-економічних та соціально-психологічних методів управління. В період пандемії відповідальна за надання щоденної інформації по COVID-19.