Акушерсько-гінекологічне відділення

КРИЖАН ПЕТРО СТАХОВИЧ – завідувач акушерсько-гінекологічного відділення КНП «Борщівська міська лікарня». Здійснює безпосереднє керівництво діяльністю підпорядкованого йому медичного персоналу і несе повну відповідальність за якість у культуру медичного обслуговування вагітних, родів,  породіль , гінекологічних хворих у відділенні. Кваліфікований лікар-акушер-гінеколог, який має вищу кваліфікаційну категорію за фахом та організаторські здібності. Проводить планові санітарно-просвітницькі роботи серед пацієнтів з питань збереження та зміцнення репродуктивного здоровя, профілактики ускладнень вагітності та пологів , планування сімї.