Відділення анестизіології та інтенсивної терапії

ПАЦКАНЬ РОМАН СТЕПАНОВИЧ – завідувач анестезіологічного відділення (з палатами інтенсивної терапії) КНП «Борщівська міська лікарня». Основним завданням завідуючого ВАІТ є організація роботи лікарського, середнього та молодшого медичного персоналу відділення щодо забезпечення надання кваліфікованої анестезіологічної, інтенсивної та реанімаційної медичної допомоги. Відповідно до завдань завідуючий ВАІТ створює оптимальні умови щодо підготовки і проведення знеболювання оперативних втручань, пологів, спеціальних діагностичних і лікувальних процедур. Контролює проведення реанімаційних заходів та інтенсивної терапії у хворих з розладами життєво важливих функцій.