Загальнохірургічне відділення

КОСТІВ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ – завідувач загальнохірургічного відділення КНП «Борщівська міська лікарня». Кандидат медичних наук, кваліфікований лікар хірург, який має вищу кваліфікаційну категорію за фахом. Проводить цілеспрямоване клінічне обстеження хворого. Визначає обсяг лабораторних, рентгенологічних та інших спеціальних досліджень, оцінює їх результати. Надає невідкладну медичного допомогу хворим при термінальних станах, групових та масових ураженнях. Проводить систематичний інструктаж медичного персоналу відділення з правил охорони праці та контролює їх дотримання. Дотримується принципів медичної деонтології , постійно удосконалює свій професійний рівень.