Привітання з Днем медичного працівника !!!

Дата: 27.07.2023 08:45
Кількість переглядів: 25

День медичного працівника – професійне свято для всіх лікарів і всіх тих людей, які щоденно рятують багато життів!

Цього року Україна вперше святкує День медика у нову дату 27 липня, яка не співпадає із датою святкування в росії.

Ця професія викликає велику вдячність та повагу! Щиро бажаю мудрих рішень у роботі та тримати високу планку професійного працівника медицини. Щира подяка ветеранам медицини, які віддали багато років охороні здоров’я, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Низький уклін усім медикам, котрі з перших днів війни стали на захист нашої країни, та тим , котрі в тилу без відпочинку, цілодобово рятують наших захисників.

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба та швидкої перемоги! З професійним святом Вас!

З повагою, директор КНП

«Борщівська міська лікарня»                           Віталій ГЛАДКИЙ