Киснева станція

Дата: 23.12.2022 09:49
Кількість переглядів: 36

КНП «Борщівська міська лікарня» отримала кисневу станцію MAS-OXY-30. Системи генерації кисню адсорбційного типу - це безпечне, ефективне і відносно недороге рішення для медичних установ."Ця станція дасть змогу забезпечити лікарню повністю, а також здешевить вартість кінцевого продукту. Киснева станція має потужність – 30 м3/год або 500 л/хв. Це генератор, який вироблятиме 90-95% кисень з повітря, що являється особливо важливим під час пандемії. Киснева станція виготовляє 500 л кисню за 1 хв, і має можливість постійно забезпечувати 50 ліжко-місць киснем. Оскільки киснева станція може виробляти газоподібний кисень це дає змогу виготовити 125 сорока літрових балонів за одну добу.